Homeमनोरञ्जनजेईन्ट ब्रदर्श इन्टरटेण्मेन्ट मिस्टर एण्ड मिस झापा प्रतियोगिता गर्ने

जेईन्ट ब्रदर्श इन्टरटेण्मेन्ट मिस्टर एण्ड मिस झापा प्रतियोगिता गर्ने

जेईन्ट ब्रदर्श इन्टरटेण्मेन्ट एण्ड मिडिया प्रालिले मिस्टर एण्ड मिस झापा प्रतियोगिता आयोजना गर्ने भएको छ । कोरोना कहर सामान्य अवस्थामा फर्किएपछि स्वस्थ्य मापदण्ड अपनाएर कार्यक्रम आयोजना गर्ने आयोजक संस्थाका मेनेजिङ डाइरेक्टर अभिषेक श्रेष्ठले जानकारी दिनुभयो । नयाँ प्रतिभाको खोजी गर्ने उद्येश्यले कार्यक्रम आयोजना गर्न लागिएको उहाँले बताउनु भयो ।
अडिसन प्रकृया मार्फत ३० जना प्रतियोगीलाई समाबेश गरिने ईभेन्ट डाइरेक्टर प्रकाश निराकारले जानकारी दिनुभयो । जेईन्ट ब्रदर्श इन्टरटेण्मेन्ट एण्ड मिडिया प्रालिले यस अघि दुर्इवटा अडिसन सफलता पूर्वक सम्पन्न गरेको जनाएकोछ भने पुर्ब बिजेता सारिका प्रसाई, रिकिसा श्रेष्ठ र आंलेङ्सा लिम्बुको पनि उपस्थिति कार्यक्रममा रहेको थियो ।
कार्यक्रममा सुजित बस्यालको विशेष कक्षा रहने छ भने अफिसियल कोरियोग्राफर बबिता आचार्य र उमेश खड्का (निर्दोश)को बाकी सेसन रहने छ र विभिन्न क्षेत्रका बिज्ञहरुको प्रत्यक्ष उपस्तिथिबाट कक्षा संचालन सहित सामाजिक कार्य समेत कम्पनीले गर्ने कुराको जान्कारी ईभेन्ट डाइरेक्टरले दिनुभयो ।
प्रतिस्पर्धामा विजयी हुनेले नगद पुरस्कार,साथमा फोटो तथा भिडियो छायाङ्कन,क्राउन,ट्रफी,मेकप सामाग्री, ईन्टर्भिउ लगाएतका अन्य विभिन्न प्रकारका पुरस्कार प्राप्त गर्न जान्कारी सहित कार्यक्रम माथी प्रकाश कम्पनीका अध्यक्ष राजिभ न्यौपानेले पार्नु भएको थियो । यसैगरी सिटिइभिटीले सञ्चालन गर्ने फेसन डिजाईनिङ तथा सौन्दर्यता सम्बन्धी तालिममा ५० प्रतिशत छुट पाउने बेहोरा कम्पनीका प्रमुख सल्लाहकार तथा सौन्दर्य बिद सुशील स्वेक्षाले बताउनु भएको हो । कार्यक्रम आयोजना गरिने मिति र स्थान भने केहिदिनमा सार्वजनिक गरिने छ ।
साई पाटी प्यालेस, बिनोद फोटोग्राफी, कडक चिया, मिठो थकाली रेस्टुरेन्ट, पिज्जा घर, ग्रेस मेकअप स्टुडियो , किङ्स एण्ड कुईन युनिसेक्स लुन, युएफआई बुटिक र डाईमण्ड टेलरिङका प्रतिनिधिहरुको समेत उपस्थिति रहेको थियो जसहरुले कम्पनीले गरेका दुईवटा सफल ईभेन्टहरुमा प्रत्यक्ष सहयोग गरेका थिए र आउने दिनमा समेत सहयोगको अपेक्षा राखेको कुरा कम्पनीका अध्यक्षले बताउनु भयो ।
आज भएको कार्यक्रममा आयोजक संस्थाका एक्जुकेटिभ डाईरेक्टर रिजश अधिकारीले कार्यक्रम संचालन गर्नु भएको थियो र सहयोगी संस्थाका प्रतिनिधिहरुको उपस्थीतिले कार्यक्रम भब्यता पूर्वक सम्म भएको जानकारी प्राप्त भएको छ ।

spot_img
spot_img
spot_img

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

spot_img
spot_img
मनोरञ्जनजेईन्ट ब्रदर्श इन्टरटेण्मेन्ट मिस्टर एण्ड मिस झापा प्रतियोगिता गर्ने
spot_img
spot_img
spot_img
spot_img
spot_img
spot_img
spot_img
spot_img
spot_img

Most Popular

spot_img
spot_img

Recent Comments

spot_img
spot_img